Produkty Victron Energy stanowią profesjonalne rozwiązania w obszarze alternatywnych źródeł zasilania. Dzięki swojemu doświadczeniu Victron Energy osiągnął doskonałość techniczną w zakresie niezawodności, efektywności, wydajności i łatwości instalacji oraz użytkowania. Nieustannie pracuje nad rozwojem swoich produktów poprzez zapewnienie optymalnych i nowoczesnych rozwiązań w systemach zasilania.

Victron Energy oferuje zaawansowane technologicznie produkty w celu zapewnienia niezawodnych źródeł zasilania w sektorach:

Rynek morskiNiezależnie od tego, czy żeglujesz dla przyjemności, czy wymaga tego twoja praca, niezawodne zasilanie dla zapewnienia prawidłowego działania urządzeń elektrycznych ma ogromne znaczenie, nawet na środku morza. Victron Energy oferuje szeroki asortyment produktów, które nadają się idealnie do pokładowych układów zasilania. Z dumą przedstawiamy nowoczesne rozwiązania, które dają poczucie wolności i niezależności.

Rynek motoryzacyjny
Rynek motoryzacyjny obejmuje szeroki zakres zastosowań, wymagających niezawodnego zasilania. W pojazdach takich, jak samochody straży pożarnej, karetki pogotowia i samochody policyjne, od niezależnych systemów może zależeć życie ludzkie. Dlatego zasadnicze znaczenie ma niezawodne działanie wszystkich systemów. Victron Energy oferuje taką odpowiedź. Z dumą przedstawiamy nowoczesne rozwiązania dające poczucie wolności i niezależności. Energia. Zawsze. Wszędzie.

Rynek rozwiązań słonecznych odłączonych od sieci
Obecność działającej sieci elektrycznej nie zawsze jest tak oczywista, jak to się może wydawać. Brak wystarczającej infrastruktury często stanowi przyczynę zawodności sieci. Sprawy stają się jeszcze trudniejsze, jeżeli sieci nie ma wcale. A ty potrzebujesz jednak niezawodnego źródła zasilania. Lokalny i prawidłowo działający system jest jedynym rozwiązaniem tego problemu. Victron Energy oferuje taką odpowiedź. Jesteśmy dumni z możliwości zaoferowania nowoczesnych rozwiązań, które dają poczucie wolności i niezależności. Energia, zawsze, wszędzie.

Rynek przemysłowy
Rynek przemysłowy obejmuje szeroki zakres organizacji, w których mogą być wykorzystywane produkty Victron. Zaoferowaliśmy wsparcie dla rządów, dostawców energii i firm wydobywczych. Możliwości są niezliczone.

Rynek telekomunikacyjny
Oferujemy szeroki asortyment rozwiązań z zakresu zasilania hybrydowego dla podstawowych stacji przesyłowych (BTS) w systemach wyspowych ze zintegrowanymi centrami operacyjnymi (NOC).

Rynek konsumencki
Ponieważ do sieci energetycznej wprowadza się coraz więcej energii ze słońca i wiatru, rosną trudności i koszty zapewnienia stabilności sieci. Dlatego pośrednie systemy magazynowania energii w szybkim tempie stają się zasadniczym narzędziem umożliwiającym zachowanie wahań mocy w sieci w możliwych do opanowania granicach.

Rynek transportowy
Dla rynku transportowego zasilanie ma szczególne znaczenie. Zwłaszcza użytkownicy skuterów i elektrycznych wózków inwalidzkich są uzależnieni od niezawodnego zasilania. I właśnie to gwarantuje nasz szeroki asortyment produktów. Dzięki optymalnemu procesowi ładowania oferowanemu przez nasze ładowarki, żywotność akumulatorów znacznie wzrasta. Nasze rozwiązania pozwalają oszczędzić pieniądze i są bardziej przyjazne dla środowiska

Filter